
- Dit evenement is voorbij.
Rayen Panday – Trigger (try-out)
3 juli - 21:00 t/m 22:00
€18
Lindenberg Theaterweekend: 3 t/m 5 juli 2020
Eindelijk, we mogen weer proeven van theater! We serveren je 3 verschillende voorstellingen op het gebied van cabaret, jeugd- en improvisatietheater. Het aantal plaatsen is beperkt door alle getroffen maatregelen omtrent corona, dus wees er snel bij!
Rayen Panday vraagt zich in zijn vijfde solo af: wat is er nog écht speciaal?
Hi is niet te beroerd om de trekker over te halen en dwingt het ene na het andere lachsalvo af. Terwijl hij intussen op zijn eigen, inmiddels zeer succesvolle manier de grappigste verhalen over zichzelf en zijn leven staat te vertellen of achter de piano kruipt om een paar heerlijke nummers te zingen.
NB: Dit is een ingekorte en aangepaste versie van zijn voorstelling Trigger die hij in april van dit jaar bij ons zou spelen. De speelduur van deze voorstelling is 60 minuten.
Gegevens
- Datum:
- 3 juli
- Tijd:
-
21:00 t/m 22:00
- Kosten:
- €18
- Evenement Categorieën:
- Cabaret, Theater
- Website:
- https://www.delindenberg.com/theater/rayen-panday-2/
Organisator
- de Lindenberg
- E-mail:
- info@delindenberg.com
- Website:
- www.delindenberg.com
Locatie
- De Lindenberg, Nijmegen
-
23 Ridderstraat
Nijmegen, GE 6511 TM Netherlands + Google Maps